KONST / Litografier / Färglitografi 15017366
nr 1501 7366
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Signerad, numrerad EA, landskap. Färglitografi, bildmått: 47x66 cm, yttermått inklusive ram: 66x84 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
500 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:16:31